Vzkazy od vás

Datum
Vložil
Titulek

štěňátka

!!!ŠTĚŇÁTKA na prodej!!!! více se dozvíte v novinkách.

Datum
Vložil
Titulek

odkaz

Dobrý den, měla jsem možnost vidět Vaše štěňátka, která se přijela podívat na II.APZ CUP a to Archie a Aireen, která za náma také jezdí na cvičák do Blanska :)) pěkná psí holčička. Líbí se mi také Váš přístup co se týká informací o štěňátkách, a proto si přidávám Vaši CHS do svých oblíbených :)) S pozdravem, Hasová V. www.czechtricolor.cz

Datum
Vložil
Titulek

pozdrav a pozvánka

Dobrý den, vidím, že Applíčky máte v srdíčku, proto bych vás ráda všechny pozvala na setkání Appenzellů z ČR :)) více info na klubových stránkách www.kssp.cz, kde je sraz publikován.

Datum
Vložil
Titulek

ch.s.Valachia

Přejeme Všem, kteří navštívli naše webové stránky a milují kouzelné applíčky krásné a slunečné prožití svátků velikonočních s bohatou pomlázkou.

Liehrovi

Datum
Vložil
Titulek

Dík

Děkujeme všem, kteří nám chválí a líbí se jim naše webové stránky. Je to práce naší dcery, která je vyfocena se štěňátky. Miluje pejsky, ale bohužel s náma nebydlí, protože pracuje v Brně. Díky moc Anet a přejeme Ti krásné, i když pracovní velikonoce.

Mamča, taťka, brácha a Astřička s děcky

Datum
Vložil
Titulek

:o)

Štěňátka krásně rostou! Archie je, dle videa, veliký neposeda - moc se mi líbí. Posíláme pozdrav.

Datum
Vložil
Titulek

Re: :o)

Archie je ze štěňátek nejmenší, ale nejhbitější. Již jsme začali dokrmovat a snaží se všechny ostatní dohnat, protože ja nejhladovější.

Datum
Vložil
Titulek

jůů

Drazí přátelé, gratulujeme, taková krása.....ať rostou haf haf...:-))))))))
Kdybychom neměli Fíka, tož...však víte..Ahoj...Martina a Roman

Datum
Vložil
Titulek

Re: jůů

To si pište, že rostou, už mají kolem 2kg.

Datum
Vložil
Titulek

mimča

Ještě jednou gratulace k naroným mimčům. Všechny pořádně podbejte za ouškama. :) Koukala jsem na videjko jsou mocinky krásný a už dobře vyvinutý ;). Ať najdou správní a hodní pániky. Těším se na Vaše fotečky. Mejtě se krásně

www.brigazzleb.wbs.cz

1 | 2 >>

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.